Masz pytania? Zadzwoń

+48 223086262

Napisz do nas na adres

sklep@mobalu.pl
Dodano: 30.11.2022

Używany czy nowy? Jakiego iPhone’a wybrać – zalety odnowionego smartfona

Można go kochać lub nienawidzić (pozdrowienia dla zagorzałych Androidowców), ale nie można mu odmówić wysokiej jakości i jeszcze wyższej popularności.

Smartfony marki Apple od momentu pojawiania się na rynku przyciągają wyróżniającym się wzornictwem oraz płynnością działania. iPhone posiada jeszcze jedną charakterystyczną cechę – wysoką cenę. Zakup używanego iPhone’a nie musi być jednak, ani tak kosztowny, ani – jak w przypadku popularnych serwisów, kupno używanego iPhone’a nie musi się wiązać z ryzykiem.

Używany iPhone – czy warto?

Używane iPhone’y kuszą ceną, która potrafi być od kilkunastu do kilkudziesięciu procent niższa, ale posiadają kilka – mniejszych lub większych – wad. Nie wiemy, ilu miały wcześniej właścicieli, w jakim DOKŁADNIE są stanie oraz ile jeszcze podziałają. Mocno osłabiona bateria, brak gwarancji i niepewność posiadania oryginalnych podzespołów sprawia, że część fanów smartfonów marki Apple rezygnuje z zakupu używanego smartfona. Na szczęście istnieje alternatywa.

Odnowione telefony – na co zwrócić uwagę?

Odświeżony iPhone, kupiony w uznanym i sprawdzonym sklepie, to świetny wybór dla użytkowników chcących zapłacić mniej, być pewnym sprzętu i mieć gwarancję. Takie właśnie są smartfony Apple dostępne w sklepie internetowym Mobalu. Dzięki współpracy z firmą Recommerce, umożliwiamy zakup iPhone’a w stanie premium lub eco po bardzo atrakcyjnych cenach.

Każdy używany telefon Apple przechodzi rygorystyczne testy - łącznie 56 testów sprawdzających działanie wszystkich funkcji i komponentów, m.in. : bateria, wyświetlacz, aparaty, mikrofon, głośniki, przyciski, moduły: GSM, WIFI i GPS oraz wszystkie czujniki.

Wszystkie telefony mają zweryfikowane pochodzenie, nie są obciążone żadnymi blokadami typu SIMLock – telefon można używać w sieci każdego operatora komórkowego.

Odświeżony iPhone – ile kosztuje?

Zanim wybierzesz używanego iPhone’a zastanów się, jak bardzo zależy Ci na braku rys na obudowie. Odświeżone smartfony marki Apple dzielimy na dwie kategorie – premium (praktycznie jak nowy) oraz eko. Dzięki kompletowi zdjęć urządzenia, różnice między nimi widać gołym okiem - nie kupujemy kota w worku. W sklepie mobalu.pl mamy kilka modeli iPhone’ów w obu wersjach odświeżenia:

Rysy na obudowie – co z nimi?

Zamiast tego, zadamy inne pytanie – jak często zdarzyło się Wam widzieć iPhone’a, na którym nie było dodatkowego etui? No właśnie – występujące w wersji eko rysy nie mają znaczenia, jeśli planujesz zabezpieczyć (lub upięknić) nowy odświeżony telefon.

Nowy, używany, odświeżony – który iPhone wybrać?

Odpowiedź wydaje się być prosta. Jeśli nie jest to dla Ciebie wielki wydatek – wybierzesz nowy, a jeśli wolisz oszczędzić lub to Twój pierwszy iPhone i szukasz modelu na „testa”, to najlepszym wyjściem będzie kupienie odnowionego iPhone’a na mobalu.pl – z kompletem akcesoriów, sprawdzonymi podzespołami i gwarancją.

Galeria